Kdybych měl spekulovat proč se to nepoužívá, vsadil bych na to, že jde o z části o potenciálně vysokou cenu aktualizace čítačů, faktu, že to v nějakých situacích není flexibilní jako jiné metody stránkování a pak toho, že se všichni více méně smířili se statusem quo, kdy limit/offset je na stránkování pomalý a nevolají po změně.
Kdyby tohle některá databáze používala, mělo by to v podstatě režii jako jeden sekundární index na každé tabulce, nehledě jestli je to potřeba nebo ne.
Kdyby tohle některá databáze používala, mělo by to v podstatě režii jako jeden sekundární index na každé tabulce, nehledě jestli je to potřeba nebo ne.